Księgi Klanu
Maj 03, 2024, 22:25:08 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Aktualności: Aby odpowiadać na / zakładać tematy zarejestruj się.
 
Strona głównaPomocSzukajKalendarzZaloguj sięRejestracja


Strony: [1]   Do dołu
Drukuj


Autor Wątek: Melron  (Przeczytany 1313 razy)
Melron
Tamin
Trójca Gromu


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 39


Melron - karta postaci

Melron Geas zwany Wichrem


WWW
Ť : Czerwiec 13, 2011, 21:24:26 ť

[Wchodzi pewnie do obozu. Z kartką zwinięto w zgrabny rulonik. Rozgląda się. Swój wzrok skupia na starcu siedzącym z ogromnym kuflem. Stary zauważył to i rzekł:]

"Czego tu elfie młody, jazda mi! Ogłoszenie przypnij i jazda mi! Tu dzieją się ważne sprawy.
Idź już i czekaj na werdykt."

[Melron szedł prosto w jego kierunku. położył z gracją zwój i usiadł przed Starcem. Wyjął z pod płaszcza butelkę i upił zdrowo.]
"Ej ! Mówiłem coś!"

[Przybysz wyjął większą nienapoczętą butelkę i dwa kieliszki. Starzec ciężko westchnął i zaczął czytać.]


Imię: Melron
Nazwisko: Geas
Umiejętności: Władanie nad wiatrem, trucizny, uwodzenie, szybkie i skuteczne zabójstwa, bywa przekonujący.
Cechy szczególne: Targowanie się, produkcja trunków, słowny.
Kontakty: Wiele pięknych kobiet.
Planowane miejsce w klanie: III Członek Trójcy Gromu.


[Starzec jeszcze raz przeczytał całą zawartość zwoju. Wstał powoli i rzekł:]

"No chodź tu elfie. Bierz kija co tam stoi i idziemy na ryby. Porozmawiamy co z Tobą dalej zrobić"

[Elf dobrze zamaskował radość na wiadomość o rozmowie z samym Ivardo. Zabrał kij i poszedł za starym opiekunem najemników "BURZY"]
Zapisane

 
Rukyan
Trójca Gromu
Skryba


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 141




Ivardo / Rukyan


Ť Odpowiedz #1 : Czerwiec 13, 2011, 21:40:05 ť

[Złapał w paluchy grube wąsisko i zaczął je pocierać] 

Dobro , słuchyj jeno.  Chudyś jak mojo kuśko gdym yszcze chopym był, oly no pywno krzypy nabierzesz! 


[Roześmiał się wesoło czytając podanie i zakaszlał]

Trójcy Gromu, cu?  Obejrzymy jok se rode dosz.  Ni jedyn próbowoł!

[Zmiażdżył pergamin w kulkę i schował do kieszeni]

Od teroz ystyś jednym z nos. Oczkolwik yszczye żółtoudziub!   Bigiem ino do Arrrrtu się udej, na Pomost Schlanego Trupa. Pywno chcy z Tobom pogodoć!


//Pochwała za estetykę i treść podania  Mrugnięcie


Zapisane

Ivardo Bladolicy : "Jakem tutej stoimy, tako do końców lini życio walczyć będziem. Krwią i nienawiścią naznaczone nase żywoty ostały, Burza wołać nos bedom, bo uderzomy jak grom z josnego sklepienio! Od tygo czasu kto zechce poleź ze mną może, zamierzom poprowadzić grupe nojemników co takich kierwisynów tympić bedom! Powiadom wom, że Burza idzie, a gromów niesie a niesie. "
 
Strony: [1]   Do góry
Drukuj


Skocz do:  

Nostalgia Theme by husmen73 & Masterhan Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap
Burza - Klan Lineage ][
MySQL | PHP | XHTML | CSS

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

mpps krolestwowegier avallonandaballava 1bs nocneigraszki