Księgi Klanu
Maj 04, 2024, 04:18:10 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Aktualności: Aby widzieć wszystkie działy wymagana jest ranga "Najemnik Świeżak"!
 
Strona głównaPomocSzukajKalendarzZaloguj sięRejestracja


Strony: [1]   Do dołu
Drukuj


Autor Wątek: Tamakin  (Przeczytany 1606 razy)
Tempin
Gość
Ť : Czerwiec 30, 2011, 22:35:08 ť

[Pada gęsty deszcz. Do obozu wchodzi młody chłopak, w zbroi o dwa rozmiary za dużej,wygląda jakby  wyraźnie czegoś szukał]
-Patrzcie go! To nie przedszkole smarkaczu. Zjeżdżaj stąd!
 Rozlega się chrapliwy krzyk od najemnika siedzącego za słupem ogłoszeniowym]
 Najemnik ewidentnie zdenerwowany brakiem reakcji młodzika, zabiera z ziemii kawałek drewnianego drąga i rusza w jego stronę. Już chce szturchnąć w przewieszona tarczę na plecach chłopaka, gdy tu na jego drodze ukazuje się dziwny stwór, ni to pantera,ani żaden z podobnych stworzeń zamieszkujących te okolicę
-Lepiej go niedenerwować, ma dziwne poczucie chumoru- Zwraca się do najemnika, poczym zawiesza skrawek pogniecionego pergaminu o mianowitej treści;
1.Imię : Tamakin
2.Nazwisko : nieistotne
3.Umiejętności; Brałem nauki w miejscowej szkole zołnierzy, jako tarczownik. Niestety usunięto mnie za stosowanie czarnej magii
4.Wiek : 25 , samotnik
7.Przebyte choroby : nic mi otym niewiadomo
8.Status społeczny : ludzie nie przepadają za użytkownikami czarej magii, także niewchodzimy sobie w drogę

Ť Ostatnia zmiana: Lipiec 12, 2011, 15:05:01 wysłane przez Rukyan ť Zapisane
 
Regarin
Najemnik


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 16



Ť Odpowiedz #1 : Czerwiec 30, 2011, 23:40:04 ť

Przechodząc obok słupa ochotników, Regarin usłyszał krótka wymianę zdań między młodzieńcem a najemnikiem. Zaciekawiony dalszym przebiegiem wypadków ruszył w tamtym kierunku jednakże to co zobaczył wymagało nagany.

-Ej, młodzieńcze nie szarżuj tak. Chcesz napytać sobie wrogów jeszcze zanim wszedłeś w szeregi najemników? – Zaśmiał się krótko. – Co ja to miałem… Ahh tak, jak dla mnie to nadajesz na jednego z nas, też taki byłem na początku nie opierzony, odważny ale powiem ci jedno przy Zimnym nawet najtwardsi miękną. Tak… - rzekł w zamyśleniu.Nawet wśród swoich budzi grozę. Ale ja znowu nie o tym… Tak wiec jak już mówiłem nadajesz się i to na pewno nie mniej niż ta ślepa elfka. Widział to kto żeby w szeregi najemników ślepca przyjmować. Jako żyje tako nigdym nie widział czegoś równie dziwnego. Gadałem o tym z Merlonem ale nie chciał słuchać. Ehh… coraz więcej dziwaków w tym naszym obozie i wcale mi się to nie podoba. Ale ty wyglądasz na normalnego… takkk no a więc tedy… no jak już cie przyjmą to zajrzyj tam do Pijackiej groty pogadamy popijemy… Zreszta co ja ci tu będę przyjdziesz zobaczysz. Aha i pogadam z Merlonem, mam nadzieje ze mu się już całkiem nie po przewracało i znajdzie miejsce w obozie dla porządnych ludzi. –

Zaśmiał się ochryple. Klepną na odchodne młodzieńca w ramie i odszedł zawieszając przez chwile wzrok na łatającym stworze i mrucząc coś do siebie.
Zapisane
 
Melron
Tamin
Trójca Gromu


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 39


Melron - karta postaci

Melron Geas zwany Wichrem


WWW
Ť Odpowiedz #2 : Lipiec 01, 2011, 04:45:08 ť

Niestety dane mi było słyszeć jak rozmawialiście. Regarinie proszę wpadnij do mnie jeśli znajdziesz chwilę, przedyskutujemy to i owo, oczywiście na spokojnie i po przyjacielsku.
Co do Ciebie Tempinie widać jesteś odważny, ale i trochę nieociosany jak mówił mój przedmówca, ale nie mniej nadajesz się. I nawet śmiem twierdzić, że wyglądasz obiecująco. W końcu poradziłeś sobie z naszym " Narwańcem". Idź więc czym prędzej do Arrrtu Łamiszczęki, on już sobie z Tobą poradzi.


[Elf wskazał palcem pomost schlanego trupa.]
Zapisane

 
Strony: [1]   Do góry
Drukuj


Skocz do:  

Nostalgia Theme by husmen73 & Masterhan Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap
Burza - Klan Lineage ][
MySQL | PHP | XHTML | CSS

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

forumpc fugazi mpps 1bs nocneigraszki