Księgi Klanu
Maj 05, 2024, 11:43:08 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Aktualności: Zapoznaj się z Księgą Gromu i dowiedz się jak zostać jednym z nas!
 
Strona głównaPomocSzukajKalendarzZaloguj sięRejestracja


Strony: [1]   Do dołu
Drukuj


Autor Wątek: Tevar  (Przeczytany 1284 razy)
SzRaPnEL
Gość
Ť : Lipiec 07, 2011, 13:41:14 ť

[Wślizgnął się do obozu nie zauważony. Zza nadbrzeznego głazu, bystym okiem zmierzył osobników przy obozie. Pili coś mocnego. Uśmiechnął się, wyszedł zza głazu i rzucił:]

- Witajcie Panowie! Widzę, że radujecie się darami Valdarii. Chętnie się przyłączę.

[Jeden z biesiadników zaszokowany nagłym pojawieniem się Tevar'a gwałtownie wstał, wytrysnął trunkiem z ust i spytał]

- Kim jesteś, co tu robisz?

- Spokojnie, nie szukam zwady, wręcz przeciwnie. Mam na imię Tevar i poszukuje słynnego oddziału Burza. Pragnę wstąpić w ich szeregi.

[ Potężnie zbudowany, wiekowy jegomość powoli podniósł swoje ciało i rzekł]

- Dobrześ trafił, bo tośmy my - wypluł kurz z ust i dodał - weź mi tu chłopaków nie strasz podchodami i jak inni najemnicy zapisz się na słupie.

- Wybaczcie, w mojej profesji muszę być ostrożny. Zatem zaraz wrócę tylko sprawę ze słupem załatwię.

[Podszedł do słupa najeżonego podaniami i pineskami.]

- Pineski? Skąd ja mam wziąć pineskę?!

[Długo nie myśląc, uśmiechnął się do siebie i błyskawicznym ruchem przybił swoje podanie sztyletem do słupa. Sztylet drgał wbity w słup, a Tevar raz jeszcze sprawdził swoje dane:]

1.Imię : Tevar
2.Nazwisko : Arrydan
3.Umiejętności główne  :  szybki chód, skradanie, walka w pół dystansie i zwarciu, odwrócenie uwagi.
4.Umiejętności specjalne : zaprawiony w bojach, otwieranie zamków, uniki ciosów, zwiadowca.
5.Umiejętności poboczne : niewrażliwość na kaca, porywczość, lojalność, zdolności graficzne.
6.Wiek : 26
7. Przebyte choroby: Brak
8. Status Społeczny: Uczeń gildii wojowników na Wyspie Rozmów.


[Dodał:]

- Zgadza się.

[Odszedł od słupa i z uśmiechem na twarzy wrócił do Starego i jego ekipy. Poczęli razem pić, żartować i tak minęła im ta ciepła, nadmorska noc.]
Ť Ostatnia zmiana: Lipiec 07, 2011, 14:34:34 wysłane przez Rukyan ť Zapisane
 
Rukyan
Trójca Gromu
Skryba


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 141




Ivardo / Rukyan


Ť Odpowiedz #1 : Lipiec 07, 2011, 15:08:33 ť

[Stary pokręcił głową i mruknął ]

Dobro, nodosz siem.  Idź teroz na Pomost Schlanego Trupa i porozmawiaj z Arrrtu Łamiszczęką, zapywno mo do Cibie interes.
Zapisane

Ivardo Bladolicy : "Jakem tutej stoimy, tako do końców lini życio walczyć będziem. Krwią i nienawiścią naznaczone nase żywoty ostały, Burza wołać nos bedom, bo uderzomy jak grom z josnego sklepienio! Od tygo czasu kto zechce poleź ze mną może, zamierzom poprowadzić grupe nojemników co takich kierwisynów tympić bedom! Powiadom wom, że Burza idzie, a gromów niesie a niesie. "
 
Strony: [1]   Do góry
Drukuj


Skocz do:  

Nostalgia Theme by husmen73 & Masterhan Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap
Burza - Klan Lineage ][
MySQL | PHP | XHTML | CSS

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

krainanorwich naszehistorieonline polishmaxlive magicbears polskiserwersluzb