Księgi Klanu
Maj 05, 2024, 13:58:25 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Aktualności: Aby odpowiadać na / zakładać tematy zarejestruj się.
 
Strona głównaPomocSzukajKalendarzZaloguj sięRejestracja


Strony: [1]   Do dołu
Drukuj


Autor Wątek: Cynadriel  (Przeczytany 1237 razy)
Cynadriel
Nehab
Trójca Gromu


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 37



Ť : Sierpień 19, 2011, 18:37:05 ť

[Z wielką trudnością, stojąc na palcach ledwie, ledwie sięgała krawędzi tablicy ogłoszeń. W dodatku niewyspanie powodowało lekkie zawroty głowy, lecz nie przejęła się tym zbytnio. Postanowiła dopiąć swego i zawiesić pergamin ze swym ogłoszeniem. Udało jej się to dopiero za trzecim razem]

1.Imię : Cynadriel

2.Nazwisko : Ponoć jakieś mam, ale nie jest mi znane.

3.Umiejętności główne  : Wyszukiwanie cennych przedmiotów.

4.Umiejętności poboczne : No zwyczajne czynności domowe : ot zupę z fungusa górskiego przyrządzić umiem, koszulę upiorę, zbroję wyczyszczę. Takie mało znaczące przysługi.

5.Wiek : Ani młoda, ani stara khazadzi dość specyficznie obliczają swój wiek.

6.Przebyte choroby : Zdrowa jak rydz po deszczu.

7.Status społeczny : Niezamężna, choć z każdym dniem chłopa sobie szukam.

8.Krótki opis persony : Pomocna żem jestem i bezstronna. Przyzwyczajona do ciężkiej pracy, choć jako baba mniej siły mam niż rosły chłop, ale staram się by nikogo nie zawieść. Czasem ze swym wilkiem wolę przebywać, co nie znaczy, że od towarzystwa stronię.


[Zadarła głowę do góry i przeczytała swe ogłoszenie raz jeszcze. Upewniwszy się, że wszystko jest w porządku siadła pod słupem i zmrużyła oczy]
Zapisane

 
Rukyan
Trójca Gromu
Skryba


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 141




Ivardo / Rukyan


Ť Odpowiedz #1 : Sierpień 19, 2011, 22:52:00 ť

[Wcześniej już przyjąwszy Cynadriel, zerwał kartę ze słupa i przestudiował ją. Po dłuższej chwili udał się do krasnoludki i powiedział jej]

Udaj się na Pomost Schlanego Trupa i pomów z Arrrtu Łamiszczęką, to wszystko póki co.
Zapisane

Ivardo Bladolicy : "Jakem tutej stoimy, tako do końców lini życio walczyć będziem. Krwią i nienawiścią naznaczone nase żywoty ostały, Burza wołać nos bedom, bo uderzomy jak grom z josnego sklepienio! Od tygo czasu kto zechce poleź ze mną może, zamierzom poprowadzić grupe nojemników co takich kierwisynów tympić bedom! Powiadom wom, że Burza idzie, a gromów niesie a niesie. "
 
Strony: [1]   Do góry
Drukuj


Skocz do:  

Nostalgia Theme by husmen73 & Masterhan Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap
Burza - Klan Lineage ][
MySQL | PHP | XHTML | CSS

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

mizaytia twistedgamers polskiserwersluzb krainanorwich naszehistorieonline