Księgi Klanu
Maj 05, 2024, 17:32:13 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Aktualności: Aby widzieć wszystkie działy wymagana jest ranga "Najemnik Świeżak"!
 
Strona głównaPomocSzukajKalendarzZaloguj sięRejestracja


Strony: [1]   Do dołu
Drukuj


Autor Wątek: Grid  (Przeczytany 1192 razy)
Grid
Gość
Ť : Wrzesień 26, 2011, 17:28:13 ť

[zeskoczył ze skarpy z wielkim rozpędem trzymajac oreż w ręku niezdając sobie sprawy jak wysoka jest skarpa w połowie drogi stracił równowage zachaczajac o Korzeń sosny,wywijajac Koziołki w powietrzu co chwila obijajac się o skarpę ,pędzac co raz to szybciej w dół...wpadł w błoto,uniusł sie na czworaka ,plujac Krwia,błoto z niego spływało z trudnosciał łapał oddech.Po chwili przetarł usta podarta rekawica,uniusł głowe rozgladajac się w około zauwarzył w oddali ognisko które przez chwile się rozdwajało w  jego oczach.Szybko poderwał sie na nogi słyszac ryk orków, szczerzac zęby ze wściekłości obracajac się w strone skarpy patrząc na jej szczyt.Na szczycie stała duża grupa orków bluzniacych na skarpę i na siebie nawzajem.Skarpa była dość wysoka wiec wachały się zejść,w końcu Jednego z nich wypchnieto.Poleciał w doł jak Kamien uderzając głowa w drzewo tracąc przytomność ,zatrzymując sie pod nogami Mrocznego.Nie wachając się przebił go mieczem ,krzycząc który następny.Orki po chwili z niechcęciły się przez tą skarpę, znikając w cieniu nocy.Postał jeszcze tak chwile wpatrujac sie w szczyt skarpy poczym zgiął się, oparając sie dłońmi o kolana,próbując złapac dech wpiersi.Chciał schować miecz do pochwy ale zauwarzyl ze została rozdarta.Przystanął zeby  obejrzec się .Zbroje miał cala powgniecanął,popękaną,porozrywana,cały był ubrodzony krwia zmieszana z błotem i kurzem.Poszedł dalej nie zwracajac na dziurawe buty przeuszczające błoto.Jego ubrudzone włosy leżały opadnięte na poranionej twarzy,a czarne,podkrążone jak smoła oczy były jak jego martwy uśmiech pozbawione życia.]

Eh miecz wyszczerbiony[powiedział sam do siebie trzymajac orez oparty na swoim prawym ramieniu]
Trzeba zrobić małe zakupy[powiedział do kruka siedzacego  nieopodał na skale]
[spojrzał na pas w poszukiwaniu sakiweki]
Niech to musiłem ja zgubić gdzieś dzisiejszej nocy[uniusł głowe zauwarzajac tablice z ogłoszeniem rekrutacji]
Trzeba jakoś zarobić[powiedział znowu spogladając na kruka]]
[wyja kawałek wegla,wyciagnał gwózdz z jednego z ogłoszeń i zaczepił swoje]
1.Imie: Grid
2.nazwisko:-
3.umiejętności głowne:Walka w zwarciu jak i na dystans.Zawsze pierwszy frony.
4.umiejetnosci specjalne:Walka z aniołami,szacowanie
5.Umiejetności poboczne: Ogolna wiedza dotyczaca rodzajów Broni jak i ras.
6.Wiek:
7.Przebyte choroby: niedawno mały uraz głowy
8.Status społeczny: samotnik
9.Krótki opis personalny:Cierpliwy,skuteczny,sumienny.

Teraz możemy zapalić bracie<spojrzał jeszcze raz na kruka ,wyciagając drewniana fajke>
Zapisane
 
Melron
Tamin
Trójca Gromu


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 39


Melron - karta postaci

Melron Geas zwany Wichrem


WWW
Ť Odpowiedz #1 : Wrzesień 27, 2011, 14:47:09 ť

[Spojrzał na postać stojącą niedaleko słupa i palącą jakieś zioła. Wyposażenie jakie miał nie sprawiało wrażenie nowego. Melron przeczuwał że pewnie kolejny zaciągnął się w poszukiwaniu grosza. Elf uśmiechnął się pod nosem i rzucił mu butelkę z jakimś fioletowym trunkiem.]

Trzymaj, a i wypij też moje zdrowie. Witaj w śród nas, jestem Melron. Udaj się do Arrrtu i wypełnij mu kartę, a i mam nadzieję że przeczytałeś część słupa przeznaczoną dla świerzaków.

[Mroczny odwrócił się i pokazał palcem na kartkę obok miejsca na ogłoszenia.]
Zapisane

 
Strony: [1]   Do góry
Drukuj


Skocz do:  

Nostalgia Theme by husmen73 & Masterhan Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap
Burza - Klan Lineage ][
MySQL | PHP | XHTML | CSS

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

twistedgamers polskiserwersluzb naszehistorieonline krainanorwich mizaytia