Księgi Klanu
Maj 05, 2024, 11:57:44 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Aktualności: Aby odpowiadać na / zakładać tematy zarejestruj się.
 
Strona głównaPomocSzukajKalendarzZaloguj sięRejestracja


Strony: [1]   Do dołu
Drukuj


Autor Wątek: Ager  (Przeczytany 1258 razy)
Ager
Rivvilien
Najemnik Świeżak


Offline Offline

Wiadomości: 5



Ť : Lipiec 01, 2011, 19:47:29 ť

[Z cienia wyłonił się młody mroczny, bezszelestnie podszedł do słupa. Przejrzał znajdujące się na nim karty by po chwili dodać swoją. Po przywieszeniu karty, rozejrzał się po obozie a po chwili ukrył się w cieniu pobliskiego drzewa.][



1.Imię : Ager

2.Nazwisko : Barra

3.Umiejętności główne  :  Skradanie się, umiejętne posługiwanie się sztyletem, kamuflaż, uniki

4.Umiejętności specjalne : Walka wręcz, podstawy czarnej magii

5.Umiejętności poboczne : Łucznictwo,  pływanie, łowienie

6.Wiek : Młody

7.Przebyte choroby : Nie chorował.

8.Status społeczny : Samotny.

9.Krótki opis persony :Odważny, energiczny, towarzyski, zabawny, pewny siebie. Czasem próżny, zarozumiały, uparty. Bywa złośliwy i narcystyczny.
Zapisane
 
Melron
Tamin
Trójca Gromu


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 39


Melron - karta postaci

Melron Geas zwany Wichrem


WWW
Ť Odpowiedz #1 : Lipiec 01, 2011, 23:22:34 ť

[Melron który siedział jakieś kilka metrów os słupa zdziwił się kiedy dostrzegł nową kartkę. Niemniej jednak silny podmuch wiatru przygnał ją do mrocznego elfa. Złapał ją powietrzu i przeczytał.]

Ej, mroczny bracie, wychodź tu do mnie. Zamiast bawić się w cicho-ciemnego lepiej się napijmy.

[Nalał trochę jasno zielonego trunku dla siebie i przybysza. Potem spojrzał na jego bliznę.]

Podobasz mi się. Przybyłeś tutaj niezauważony, o mal sam Cię nie przegapiłem. Słyszałem pewną historię o Tobie i "Twoim starym przyjacielu". Tak więc nie pozostaje mi nic innego jak Cię przyjąć.

[Podniósł kubek w górę. Gdy tylko to zrobił szybko odstawił go z powrotem i dolał drugie tyle ile już było w środku. Po czym wypił wszystko jednym haustem.]

Udaj się teraz do Arrrtu Łamiszczęki. Znajdziesz go na pomoście schlanego trupa.
Zapisane

 
Strony: [1]   Do góry
Drukuj


Skocz do:  

Nostalgia Theme by husmen73 & Masterhan Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap
Burza - Klan Lineage ][
MySQL | PHP | XHTML | CSS

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

stadniniakonna paladyni mizaytia magicbears polskiserwersluzb