Księgi Klanu
Maj 15, 2024, 15:39:41 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Aktualności: Aby widzieć wszystkie działy wymagana jest ranga "Najemnik Świeżak"!
 
Strona głównaPomocSzukajKalendarzZaloguj sięRejestracja


Strony: [1]   Do dołu
Drukuj


Autor Wątek: Vandrael  (Przeczytany 1277 razy)
Vandrael
Skryba


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 30



Ť : Lipiec 10, 2011, 21:16:30 ť

Podszedłszy cicho do słupa, zmierzywszy go jednym spojrzeniem zdecydowanym ruchem przypiął na nim kawałek białego pergaminu z widniejącym eleganckim pismem.

Imię : Vandrael.

Nazwisko : Eniels.

Umiejętności : Walka rapierem, pływanie, tropienie, łowienie, umiejętności dyplomatyczne, rekrutowanie, zarządzanie, handlowanie.

Wiek : 200 lat przeliczając na ludzkie.

Przebyte choroby : Przeziębienie.

Status społeczny : Szlachcic oraz były zarządca w domu uciech "Madame Rosteen". Były pirat z załogi "Białego Szkwału". Obecnie w stanie kawalerskim.

Krótki opis persony :Z natury jestem osobą leniwa i zaczepną, lubuje się w dobrej rozrywce i zabawie. Z chęcią przesiaduje przy winie, zabawiając kobiety. Kocham muzykę, często bywam dość marudny. Kiedy trzeba jestem rozważny i poważne sytuacje staram się łagodzić dowcipem.
Zapisane

Czasem człowiek sądzi, że ujrzał już dno studni ludzkiej głupoty, ale spotyka kogoś, dzięki komu dowiaduję się, że ta studnia nie ma jednak dna.
 
Melron
Tamin
Trójca Gromu


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 39


Melron - karta postaci

Melron Geas zwany Wichrem


WWW
Ť Odpowiedz #1 : Lipiec 10, 2011, 21:29:50 ť

[Przechadzając się obok słupa zobaczył nową kartkę.]

Widzę że tak jak ja jesteś wielbicielem kobiet. Widzę też że nie boisz się pracy. Mamy tu dla Ciebie miejsce.
A i jeszcze jedno jeśli nie masz nic do roboty to śmiało możesz się lenić. Jednak jeśli otrzymasz zlecenie, ma być wykonane jak należy.
Zanim zwiedzisz obóz udaj się do Arrtu Łamiszczęki i przekaż mu w czym chcesz się szkolić.
Zapisane

 
Strony: [1]   Do góry
Drukuj


Skocz do:  

Nostalgia Theme by husmen73 & Masterhan Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap
Burza - Klan Lineage ][
MySQL | PHP | XHTML | CSS

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

x-cry watahashiraberu grafika-karo przemoc black-flag